Čekárna - ordinace Dejvice Ultrazvuk - ordinace Dejvice Ultrazvuk a gynekologické křeslo - ordinace Dejvice

PULS s.r.o.

Gynekologie Praha 6

Gynekologie Praha 4

Praktický lékař

Praktický lékař » Preventivní prohlídka

Preventivní prohlídka

Po zahájení školního roku budou u všech studentů provedeny vstupní preventivní prohlídky. Preventivní prohlídky v poliklinice PULS jsou pro registrované pacienty zcela bezplatné, jsou hrazeny ze zdravotního pojištění. K preventivní prohlídce se objednejte osobně nebo telefonicky na ambulanci praktického lékaře, tel. 267 189 156.

Bez vstupních a periodických prohlídek neznáme Váš zdravotní stav, takže Vám nemůžeme vystavit nejrůznějších potvrzení pro potřeby školy, zhodnocení zdravotního stavu v rámci žádosti o ubytování na koleji, doporučení osvobození od tělesné výchovy, omluvenky ze studijních povinností z důvodů nemoci, vystavení potravinářského průkazu apod.

Co přinést s sebou ke vstupní preventivní prohlídce:

• Vyplněný studentský zdravotnický dotazník
  • LEGITIMACI ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY
  • LÉKAŘSKOU ZPRÁVU (pouze pokud jste v péči odborného lékaře)
  • studijní průkaz
  • ranní moč

stáhnout studentský zdravotnický dotazník

Prohlídku bude provádět závodní lékař fakulty v POLIKLINICE VŠ - PULS, koleje JIŽNÍ MĚSTO. Ten zhodnotí Váš celkový zdravotní stav a učiní záznam do studijního průkazu. Na vstupní preventivní prohlídku závodního lékaře fakulty bude navazovat preventivní stomatologická prohlídka a u studentek gynekologická prevence. Záznam o zhodnocení Vašeho zdravotního stavu bude vyžadovat studijní oddělení Vaší fakulty.